Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ördübek Yaylasında Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, alt yapısı tamamlanan yayla yollarında asfalt çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Köy Hizmetleri Müdürlüğü, Finike’nin 1600 rakımlı Ördübek Yaylası’nda asfalt çalışması yapıyor.

Fenikelilerin toplanma noktası olan Yazır Mahallesi’ndeki Ördübek yayla yolunda asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Köy Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından altyapısı geçen yıl tamamlanan 11 kilometrelik yolda sathi asfalt çalışması yapılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir, Antalya Büyükşehir Belediyesi Finike İlçe Hizmet Birimi Şube Müdürü Özgür Durmaz, Yazır Mahalle Muhtarı Ramazan Çalışgan, Ernez Mahalle Muhtarı Abdurrahman Fırtana, Arif Mahalle Muhtarı Zülfikar Tankut ve Çamlıbel Mahalle Muhtarı Ferhat Erdağ, çalışmaları yerinde inceledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Köy Hizmetleri Sorumlusu İsa Akdemir, Ördübek yayla yolunun hem Kumlucalılar hem de Fenikeliler tarafından yoğun bir şekilde kullanıldığını belirterek, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Akdemir, “Bu yolun yapılması için uzun süredir talepler var. Geçen yıl bu yolun altyapısını bitirdik. Muhittin Böcek Başkanımız da bir an önce asfalt yapılması talimatını verdi. Asfaltını yapıyoruz. Şimdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu