Haber

AK Parti Teşkilat Akademisi 33 ilde ders zili çalacak

BURSA (İGFA) – AK Parti Teşkilat Akademisi’nin Bursa ayağı 12 Kasım Cumartesi Günü Bursa Merinos AKKM’de gerçekleştirilecek.

Ders programına AK Parti Dış Bağlardan Sorumlu Genel Lider Yardımcısı, Bursa Milletvekili Efkan Ala ‘Türkiye Yüzyılı’, AK Parti İstanbul Milletvekili, evvelki devir Pendik Belediye Lideri Erol Kaya ‘Seçim 2023’, SETA Siyaset Araştırmaları Yöneticisi Doç.Dr. Nebi Miş ‘Sıkça Sorulan Sorular’, Gazeteci – Muharrir Hikmet Genç ise ‘Siyasal İletişim ve Yeni Medya’ mevzularıyla konuşmacı olarak katılacak.

AK Parti AR-GE ve Eğitimden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Mustafa Şen ve ünite başkanlığının öncülüğünde gerçekleştirilen eğitim programının gayesinin AK Parti teşkilatlarını, yeni sürece hazırlamak olduğunu belirten AK Parti Bursa Vilayet Lider Davut Gürkan, “Gerçekleştirilen akademi programlarından üç kademe vilayet ve ilçe idarelerimiz eğitim programlarından faydalanıyor. Üçüncüsü düzenlenecek olan akademimizde tekrar siyasetçilerimiz, araştırmacı ve eğitimcilerimiz teşkilatlarımızla deneyim ve bilgi paylaşımında bulunacak. Tüm teşkilatlarımızla Cumhurbaşkanımız, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin önüne serdiği ‘Yeni Türkiye Yüzyılı’ vizyonuna hazırlanıyor, ülkemizin ve Bursamızın güçlü geleceğine giden yolda adımlarımızı güçlendiriyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu